Bungalow Ti Kako
| Wifi Wi-Fi | Légkondicionálás | Háziállat nem engedélyezett |
2 vendég befogadására alkalmas, a Bungalow Ti Kako Capesterre-Belle-Eau olyan jelentős kulturális nevezetességektől, mint a Plantation Grand Cafe, egy 2 km-es távolságra található. A Capesterre-Belle-Eau városi nyaraló pezsgőfürdővel várja a pihenni vágyó vendégeket.
A maniocrie de germaine 2,1 km-re, a Temple Changy pedig 18 percnyi sétára van az 1 fürdőszobás villától. Az 1 hálószobás szálláshely hozzávetőlegesen 3 km-re található az olyan szórakozóhelyektől, mint a Distillerie Longueteau.
A Bungalow Ti Kako vendégei a teljesen felszerelt konyhában elkészíthetik saját ételeiket. A vendégek megkóstolhatják a karibi ételeket a Le Petit Taurillon, mely csak egy 14 perces sétára fekszik. A legközelebbi buszmegálló a Carangaise, szomszédságában a Capesterre-Belle-Eau városi szállástól.
- Repülőterek
- Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel19 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
Tevékenységek és relaxáció
- Kert
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Terasz
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Bungalow Ti Kako milyen messze van a Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtértől?
A Bungalow Ti Kako autóval 23 percre van a Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtértől. - ❓
A Bungalow Ti Kako biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Bungalow Ti Kako Wi-Fi-t kínál. - ❓
A Bungalow Ti Kako kínál konyhai felszereltséget?
Ez a Bungalow Ti Kako főzőlappal felszerelt konyhát kínál. - ❓
Az ingatlan engedélyezi a háziállatokat?
Nem, az ingatlan nem engedélyez háziállatot. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a nyaraló területén tartózkodunk?
Capesterre-Belle-Eau nevezetességei közé tartozik a Distillerie Longueteau és a House of Kassaverie, amelyek 3 km-re, illetve 3,1 km-re találhatók a nyaraló területétől. Ezenkívül a maniocrie de germaine (2 km) szintén ajánlott a látogatásra.